Friday

Mountain Stage

12:30-1:30pm: Blossom

2:10-3:10pm: King Sunny Ade

3:50-4:50pm: Joseph

5:30-6:30pm: The Oh Hellos

7:10-8:10pm: Mac DeMarco

8:50-10pm: Wolf Parade

Galaxy Barn

12-1pm: The Wild Reeds

1:40-2:40pm: Promised Land Sound

3:20-4:20pm: Adia Victoria

5-6pm: Moon Duo

6:40-7:40pm: The Cairo Gang

8:20-9:20pm: Alvvays

10-11pm: Open Mike Eagle

11:40pm-12:40am: Town Mountain

1:20-2:20am: Ty Segall & The Muggers

Woods Stage

11:20am-12:20pm: Sir Richard Bishop

1-2pm: The James Hunter Six

2:40-3:40pm: RY X

4:20-5:20pm: Ibeyi

6-7pm: Patrick Watson

7:40-8:40pm: Black Mountain

9:20-10:20pm: King Sunny Ade

11pm-12am: Yo La Tengo

Starlight Stage

10-11pm: Futurebirds

11:30pm-12:30am: Boulevards

1-2am: RY X

Lucky Barn

11:20am-12:20pm: The Easy Leaves

1-2pm: Kacy & Clayton

2:40-3:40pm: Town Mountain

4:20-5:20pm: Dan Deacon

6-7pm: Lindi Ortega

7:40-8:40pm: The Deslondes

Treeline Stage

3:10-4:10pm: Kevin Morby

4:50-5:50pm: I Draw Slow

6:30-7:30pm: Daniel Norgren

8:10-9:10pm: Ultimate Painting

9:50-10:50pm: La Luz

Saturday

Mountain Stage

12:30-1:30pm: Lindi Ortega

2:10-3:10pm: Ultimate Painting

3:50-4:50pm: Golden Rules

5:30-6:30pm: Patrick Watson

7:10-8:10pm: Yo La Tengo

8:50-10pm: Jeff Tweedy

Galaxy Barn

12-1pm: Palehound

1:40-2:40pm: The Deslondes

3:20-4:20pm: Futurebirds

5-6pm: Margo Price

6:40-7:40pm: BADBADNOTGOOD

8:20-9:20pm: Protomartyr

10-11pm: Boulevards

11:40pm-12:40am: Black Mountain

1:20-2:20am: Dan Deacon

Woods Stage

11:20am-12:20pm: I Draw Slow

1-2pm: Hurray for the Riff Raff

2:40-3:40pm: Mount Moriah

4:20-5:20pm: C. W. Stoneking

6-7pm: The Oh Hellos

7:40-8:40pm: Alvvays

9:20-10:20pm: Thee Oh Sees

11pm-12am: Wolf Parade

Starlight Stage

10-11pm: Ezra Furman

11:30pm-12:30am: Daniel Norgren

1-2am: Fruit Bats

Lucky Barn

11:20am-12:20pm: My Bubba

1-2pm: 10 String Symphony

2:40-3:40pm: Myke Bogan

4:20-5:20pm: Julia Holter

6-7pm: TBA

7:40-8:40pm: The Cairo Gang

Treeline Stage

3:10-4:10pm: Adia Victoria

4:50-5:50pm: Vhöl

6:30-7:30pm: Open Mike Eagle

8:10-9:10pm: Foghorn Stringband

8:50-9:50pm: BADBADNOTGOOD

Sunday

Mountain Stage

12:30-1:30pm: Cory Henry

2:10-3:10pm: Mount Moriah

3:50-4:50pm: Ezra Furman

5:30-6:30pm: Thao & the Get Down Stay Down

7:10-8:10pm: Ty Segall & The Muggers

8:50-10pm: Beach House

Galaxy Barn

12-1pm: 10 String Symphony

1:40-2:40pm: The Woolen Men

3:20-4:20pm: Blossom

5-6pm: Vhöl

6:40-7:40pm: La Luz

8:20-9:20pm: Fruit Bats

10-11pm: Golden Rules

11:40pm-12:40am: Thao & the Get Down Stay Down

1:20-2:20am: Thee Oh Sees

Woods Stage

11:20am-12:20pm: Palehound

1-2pm: Julia Holter

2:40-3:40pm: Daniel Norgren

4:20-5:20pm: Protomartyr

6-7pm: Cory Henry

7:40-8:40pm: Dan Deacon

9:20-10:30pm: Jeff Tweedy

Starlight Stage

10-11pm: Joseph

11:30pm-12:30am: C. W. Stoneking

1-2am: Yemen Blues

Lucky Barn

11:20am-12:20pm: Caleb Klauder & Reeb Willms

1-2pm: Yemen Blues

2:40-3:40pm: The Wild Reeds

4:20-5:20pm: Sir Richard Bishop

7:40-8:40pm: Hurray for the Riff Raff

Treeline Stage

3:10-4:10pm: Kacy & Clayton

4:50-5:50pm: My Bubba

6:30-7:30pm: Margo Price

8:10-9:10pm: Moon Duo

9:50-10:50pm: Mac DeMarco